پرتوسازان مهبد
بازرگانی پرتوسازان مهبد

شرکت بازرگانی پرتوسازان مهبد واردکننده قانونی معتبرترین برند های تلفن همراه با پشتوانه سال ها تجربه در بازار تلفن همراه و با الگو برداری صحیح از شرکت های موفق و برتر ، همچنین اتکا به شبکه گسترده فروش و توزیع کالا به کلیه شهر های کشور افتخار دارد در راستای رضایت خاطر و اطمینان مشتریان عزیز گام بردارد. این شرکت بر اساس بررسی و نیاز سنجی بازار نقشی موثر در واردات کالای قانونی و با اصالت از مبادی رسمی کشور ایفا نموده است. لیان همراه همواره تلاش نموده با بکارگیری نیروی متخصص و با تجربه ، بهره گیری از استراتژی های نوین در زمینه فروش ، ایجاد مراکز خدمات استاندارد و ارایه سرویس مناسب و خدمات پس از فروش با کیفیت به خریداران در بازار کنونی کشور متمایز ظاهر گردد و اطمینان و رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید.

شرکت بازرگانی پرتوسازان مهبد

شرکت بازرگانی مهبد، به عنوان شرکتی تخصصی در زمینه صادرات، واردات و تجارت با کشور های آسیایی و اروپایی در حال فعالیت می باشد. این شرکت با پشتوانه تجربیات خود و رضایت کامل مشتریان تلاش نموده، خدمات بازرگانی و تجاری را به صورت مستقیم و بدون واسطه به هموطنان و  شرکت های سراسر دنیا ارائه کند.

با شرکت بازرگانی مهبد، کالای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با آسودگی خاطر ترخیص کنید. با در اختیار داشتن ترخیص کارهای با سابقه و مجرب، بازرگانی مهبد می‌تواند در حوزه‌ها و طیف‌های مختلف کالای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن ترخیص نماید. هم اینک می‌توانید ثبت سفارش ترخیص خود را انجام دهید و یا با به صورت تلفنی با ما مشاوره کنید. در صورت ثبت سفارش بر روی سایت، کارشناسان بازرگانی مهبد بلافاصله با شما تماس گرفته و نیازمندی‌ها و مدارک را با شما در میان گذاشته و فرآیند ترخیص کالا را پیگیری خواهند نمود.  

واردات انواع تلفن همراه

واردات انواع ساعت هوشمند

واردات انواع تبلت

تیم ما خوشحال خواهند شد که به شما کمک کند

درست است که واردات کالا سوددهی خوبی دارد اما غالبا با پروسه پیچیده، روش‌ها و مسائل ریز و درشت بسیاری همراه است. همین مسئله باعث شده که هر شخص و شرکتی به تنهایی واردات کالا را انجام نمی‌دهد و باید پروسه واردات را آموزش دیده باشد. گروه بازرگانی مهبد به اهمیت آموزش واردات آگاهی دارند و به همین دلیل تمام کارشناسان این تیم، آموزش‌های صفر تا صد واردات کالا را طی کرده‌اند. بنابراین می‌توانید مراحل واردات کالا را با خیال راحت بگذرانید.